Tutvu meie tiimiga

Oleme kõik edumeelsed ning teotahtelised Tallinna 21. Kooli gümnaasiumiõpilased ja teeme palju tööd, et ka sel aastal Student Network'i edu saadaks!

Karoliina Kruusimäe

Karoliina Kruusimäe

Tegevjuht

Olen abivalmis ja aktiivne neiu. Õpin 10ndat aastat Tallinna 21. Koolis. Vabal ajal meeldib mulle tantsida, sõpradega koos olla ja puhata. Sellest aastast olen ka ise tantsutreener. Oskan osavalt suhelda erivanuste noortega. Unistan suurelt ning olen sihikindel, et suurimadki soovid täituksid.

Rahel Kelus

Rahel Kelus

Personalijuht

Olen aktiivne, kohusetundlik ja töökas noor. Õpin Tallinna 21. Kooli 10. klassis reaalsuunas ja olen selles koolis veetnud terve oma koolitee. Kuulun neljandat aastat kooli õpilasesindusse ning aitan kaasa paljude ürituste korraldamisel. Mulle meeldib inimestega suhelda ning olen väga abivalmis. Tegelen tantsimisega ja huvitun kunstist. Töötan kõigi oma eesmärkide saavutamiseks ja tean, et minu täna tehtud töö vormib suuresti minu tulevikku.

Frida Brit Noor

Frida Brit Noor

Finantsjuht

Olen aktiivne, teotahteline ja õpihimuline noor. Mind on alati huvitanud reaalained ning õpin praegugi Tallinna 21. Koolis, kus olen läbinud kogu oma koolitee, reaalklassis. Vabal ajal tegelen tennisega, kitarriõppega ning olen ka osa oma kooli Õpilasesindusest. Järgmisel õppeaastal lähen vahetusaastale Saksamaale.

Victoria Talpsepp

Victoria Talpsepp

Turundusjuht

Olen sõbralik ja aktiivne tüdruk ning käin juba 10ndat aastat Tallinna 21. Koolis inglise süvaõppe klassis. Vabal ajal meeldib mulle veeta aega sõpradega ja tegeleda tantsimisega. Haaran alati igast võimalusest, et saada uusi kogemusi ja tutvusi edaspidiseks eluks.

Tutvu meie õpetajatega

Scarlett Voolar

Scarlett Voolar

Õpetaja
inglise keel

Olen sõbralik ja abivalmis inimene. Oma vabal ajal teen ma väga palju käsitööd ja mängin tennist. Koolis on mu lemmik aineteks enamasti reaalained nagu matemaatika ja keemia. Oskan päris hästi ka inglise keelt, mõnikord isegi paremini kui eesti keelt. Loodan, et kõik abivajajad leiavad endale õpetaja.

Renno Sepp

Renno Sepp

Õpetaja
matemaatika, füüsika

Minu nimi on Renno ja olen Tallinna 21. Kooli 10. klassi õpilane. Enim meeldivad mulle reaalained: füüsika, matemaatika ja keemia. Olen rõõmsameelne, sõbralik ja abivalmis. Olen alati valmis uuteks väljakutseteks ning ei anna iial alla.

Meeri Paltmann

Meeri Paltmann

Õpetaja
eesti keel, inglise keel

Minu nimi on Meeri Paltmann. Olen Tallinna 21. Kooli 10.a klassi õpilane. Vabal ajal tegelen peale õppimise veel koorilauluga, mõnikord avaneb võimalus minna teatrisse või heale kontserdile, teha mõned jooksu- või ujumistiirud, kuid kunagi ei tee ka paha mõned lisaunetunnid. Minu tugevaimad ained koolis on eesti keel ja kirjandus, huvi pakuvad veel prantsuse keel, ajalugu, inglise keel ja matemaatika. Löön kampa ka koolilehe kirjutamisel. Ennast iseloomustaksin kui sõbralikku ja asjalikku kultuurihuvilist noort.

Laura Johanna Uusen

Laura Johanna Uusen

Õpetaja
muusika, eesti keel

Hei! Minu nimi on Laura Johanna ja käin Tallinna 21. Kooli gümnaasiumi humanitaar- ja sotsiaalklassis. Olen väga avatud, lõbus, seltsiv ja abivalmis! Lõpetasin Tallinna Muusikakooli viiuli erialal ning praegugi olen tihedalt seotud muusikaga. Mängin võrkpalli ning üritan kooli kõrvalt võimalikult palju liikuda. Mul oleks hea meel pakkuda tunde eesti keeles ja eriti muusikas! Üritan kõigis tundides kombineerida lõbu, mõnusa oleku ning keskkonna ja mis kõige tähtsam: uued teadmised. :) Aitan kõiki rõõmuga!

Orm Tammemäe

Orm Tammemäe

Õpetaja
inglise keel

Ma olen Orm Tammemäe ja käin Tallinna 21. kooli 10. A klassis. Mu hobideks on muusika ja filmindus, kuid väga pakub mulle huvi ka ajalugu, inglise keel ja mütoloogia. Ma kirjeldaksin end abivalmi, lõbusa ja toredana.

Mia Valtenberg

Mia Valtenberg

Õpetaja
matemaatika (kuni 8. klass), eesti keel

Mina olen Mia ja õpin Tallinna 21. Kooli 10.klassis. Olen sõbralik ja abivalmis neiu. Vabal ajal tegelen aktiivselt tantsimisega ja käin spordiüritustel vabatahtlikuks. Koolis on mul lemmikaineteks matemaatika ja füüsika. Mulle väga meeldib noortematega tegeleda.

Salme Vesingi

Salme Vesingi

Õpetaja
inglise keel, matemaatika, bioloogia, geograafia

Heia! Minu nimi on Salme Vesingi ja õpin Tallinna 21.Kooli 10B ehk inglise keele süvaõppega klassis. Lemmik õppeained on mul inglise keel, matemaatika ja geograafia. Olen rõõmsameelne ja positiivne inimene. Arvan, et igale probleemile on olemas lahendus. Armastan tegeleda rahvatantsu ja mälumänguga.

Annet Victoria Varunov

Annet Victoria Varunov

Õpetaja
matemaatika, füüsika, inglise keel

Hei! Minu nimi on Anett Victoria Varunov. Ma olen 17 aastane ja käin 21. Koolis 10b klassis, mis on inglise keele kallakuga ehk üks minu tugevaim külg on inglise keel. Minu lemmikud õppeained on veel matemaatika, füüsika ja kunst. Põhikooli lõpetasin kiituskirjaga ning olen osalenud ka rahvusvahelises inglise keele laagris Maltal. Vabal ajal tegelen pildistamisega ja tantsimisega DanceActis.

Karoliina Villem

Karoliina Villem

Õpetaja
matemaatika (algkool), eesti keel (algkool), loodusõpetus (algkool)

Olen Karoliina Villem. Olen 17-aastane ja käin Tallinna 21. Kooli 11. A-klassis. Kõige rohkem meeldib mulle õpetada matemaatikat, eesti keelt ja loodusõpetust. Vabal ajal tegelen võistlustantsuga ning ma armastan reisimist. Mind iseloomustab lõputu positiivsus ja naermime. Olen väga energiline ja olenemata olukorrast alati väga rõõmus.

Maria Annet Šmakova

Maria Annet Šmakova

Õpetaja
vene keel, matemaatika (algkool)

Maria Annet, Tallinna 21. Kool, 11c klass. Olen sõbralik ja elurõõmus tüdruk, kellele meeldib olla teistele abiks.

Johanna Jõerüüt

Johanna Jõerüüt

Õpetaja
matemaatika

Minu nimi on Johanna ja olen 16-aastane tütarlaps Tallinna 21. Koolist. Olen väga sõbralik, abivalmis ja töökas tüdruk, kes ei karda väljakutseid. Mulle kõige meelepärasemad ained on reaalained - matemaatika ja keemia, kuid meeldivad ka erinevad keeled. Vabal ajal tegelen ma joogaga ja käin vahete vahel ka jõusaalis. Mulle meeldib väga tegeleda ja töötada koos endast noortemate lastega.

Mirell Leskov

Mirell Leskov

Õpetaja
eesti keel, matemaatika

Hei! Minu nimi on Mirell. Õpin Tallinna 21. Koolis 10B klassis. Vaba aega veedan ma lugedes, joonistades või sportides. Koolis on mu lemmikuks humanitaarained, kuid saan edukalt hakkama ka reaal- ja loodusainetes Pean ennast sõbralikuks ja heaks suhtlejaks. Mulle meeldivad väljakutsed ning olen neid alati valmis ületama.